ویژگی های هتل برج الامارة کربلا

موقعیت مکانی برج العمارة کربلا

معرفی هتل برج الاماره

برج الاماره یکی از هتل های بسیار با کیفیت و ویژه و همچنین نزدیک به حرم حضرت عباس (ع) و دیگر مکان های زیارتی کربلا است. بیشتر به خاطر اتاق های جادار و راحتی که دارد، امروزه این چنین مورد توجه زائرین عزیز قرار گرفته است. ظرفیت اتاق ها به گونه ای است که با کلیه امکانات شما را نسبت به انتخابی که دارید، پشیمان نمی‎کند. کربلا از جمله شهرهای مهم کشور عراق به شمار می آید که هر ساله تعداد زیادی از مردم از سراسر دنیا همچنین ایران برای زیارت این شهر را در این کشور انتخاب می کنند.

اتاق های هتل برج الامارة

هتل برج الاماره دارای اتاقهای 2 نفره، 2تخته، 3تخته و 4 تخته است. اتاق 2 نفره برای 2 نفر بزرگسال و 1 کودک اتاق مناسبی است. اتاق 2 تخته دارای 2 تخت به صورت مجزا است که برای 2 نفر بزرگسال و 1 کودک میتواند پیشنهاد مناسبی باشد.

اتاق 3 تخته برای 3 نفر بزرگسال و 1 کودک مناسب است. اتاق 4 تخته هم جوابگوی 4 بزرگسال و 1 کودک است. هرکدام از این اتاق ها، ظرفیت ها و ویژگیهای مختلفی دارند و به همین دلیل، قیمت هر اتاق را با توجه به امکاناتی که دارد باید در نظر گرفت. معمولاً در اکثر اتاق ها تلویزیون صفحه تخت، سیستم تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، لوازم بهداشتی و حمام، کمد، جالباسی و آینه همگی از جمله وسایل و امکانات اتاق های این هتل به شمار می آیند.  

امکانات عمومی هتل برج الامارة 

در مورد امکانات عمومی هتل برج الاماره بخواهیم با شما صحبت کنیم، این هتل دارای آسانسور است و این یکی از مهم ترین امکاناتی است که می توان در مورد آن صحبت کرد. به هر حال جابجایی مسافرین و مهمانان زمانی که آسانسور وجود داشته باشد، به راحتی امکان پذیر است.

بوفه باز هم یکی دیگر از امکاناتی است که می توان با یک آشپز ایرانی از جمله امکانات عمومی این هتل در نظر گرفت. این بوفه یکی از امتیازاتی است که این هتل به خود اختصاص داده است. اتاق پذیرش 24 ساعته و و همچنین اینترنتی وای فای در کنار صندوق امانات از جمله امکانات مورد نیاز دیگری است که می توان نام برد.

خشکشویی و حمل و نقل فرودگاهی را هم باید در نظر گرفت که به همین دلیل مسافرین بعد از یکبار استفاده از امکانات این هتل، مجدداً در سفرهای بعدی هم از به رزرو آنلاین یکی از اتاق های این هتل می پردازند؛ چراکه نظافت روزانه به رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی اشاره می کند. با این حساب، مهمانان دیگر چه انتظاری از یک هتل می توانند داشته باشند که این هتل ارائه نداده است.

رزرو آنلاین هتل برج الاماره

برای رزرو آنلاین و  اینترنتی هتل برج الاماره می توانید به سایت زیارت آسان مراجعه کنید. امروزه با پیشرفت صفحات وب، دیگر کمتر کسی به خدمات آنلاین تمایلی نشان نمی دهد. شما قبل از سفر به کربلا می توانید به رزرو آنلاین هرکدام از اتاق های این هتل بسپارید و سپس از تخفیفات به روز سایت هم در این زمینه استفاده کنید. به هر حال با رزرو آنلاین، در هر ساعت و روزی می توانید بابت محل اقامت خود خیالی آسوده داشته باشید و به راحتی سفر کنید.

سخن پایانی

برج الاماره کودکان را در هر سن و سالی پذیرش می کند و با خیال راحت می توانید به رزرو آنلاین از سایت زیارت آسان اقدام کنید. توجه داشته باشید که یکی از قوانین هتل عدم پذیرفتن حیوانات خانگی است، البته کلیه هتل های کربلا ورود حیوانات خانگی را ممنوع کرده اند. باتوجه به امکانات اتاق و عمومی هتل، قطعاً شما با خیال آسوده می توانید سفر کنید. شما برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های 65399550-021  و   65399660-021  تماس بگیرید.

‫2/5 ‏‫(7 نظر)‬